7/24 Kesintisiz Hizmet Çalışma Saatleri: 08:00 - 20:00
Telefon 0212 264 65 64

TOPLU SMS API ENTEGRESİ NASIL YAPILIR?

TOPLU SMS API ENTEGRESİ NASIL YAPILIR?

Yorum Yazabilirsiniz

Mesajınız başarıyla iletişmiştir.

 

API(Application Programming Interface), yazılımların birbiri ile sorunsuz ve hızlı bir şekilde konuşmasını sağlayan yapıdır. API'ler her yazılım dili ile uyumlu olarak çalışırlar.

 

Yazılımlarınıza entegre çalışan SMS servisiniz olsun ister misiniz? İşte tam bu noktada Nirvana Sms size toplu sms API hizmetini sizlere sunuyor. Farklı yazılım dillerini destekleyen güçlü altyapımız ile eğitimden güvenliğe, e-ticaret sitelerinden sanayiye, reklamdan iletişime kadar bir çok farklı sektörde faaliyet gösteren firmalar, hizmetlerine SMS API servisini ekleyebilirler.

 

Uygulamalarınıza kısa zamanda, kolayca entegre edebileceğiniz, stabil çalışan, yüksek kapasiteli toplu sms api servisimiz ile kendi yazılımlarınızdan SMS gönderimi yapabilirsiniz.

 

Üstelik sistemimize ücretsiz üyelik oluşturduktan sonra tüm müşterilerimizin hesaplarına, sistemin performansını ve detaylı SMS gönderim raporlarımızı test etmeleri için 50 adet SMS kredisini ücretsiz olarak tanımlıyoruz.

 

Güncel SMS API dokümanımız ve kod örnekleri için https://github.com/nirvanasms/api-library adresini ziyaret edebilirsiniz. Müşterilerimize özel oluşturduğumuz kütüphaneden faydalanabilir veya Docs klasöründeki sms api dokümanını inceleyebilirsiniz. Unutmayınız ki bu işlemlere başlamadan önce üyeliğinizdeki Kullanıcı İşlemleri bölümünden toplu sms Api Ayarlarınız aktif etmeniz gerekmektedir.

 

SMS API Özellikleri

 

·        %100 Türkçe karakter kullanımlı SMS desteği

 

·        640 karaktere kadar Uzun SMS desteği

 

·        Toplu ya da tekil mesaj gönderimi

 

·        Toplu ya da tekil raporlama

 

·        Hızlı SMS gönderimi

 

·        Kolay kullanım

 

·        API desteği ve örnekleri (.net, java, vb)

 

·        Kredi Sorgulama ve daha fazlası

Kullanisli Bir Kutuphane

Islemleri kolaylastiran bir kutuphane olmus tesekkurler. Yapanlarin eline saglik.

27 Mart 2020 Cuma 13:58:09