7/24 Kesintisiz Hizmet Çalışma Saatleri: 08:00 - 20:00
Telefon 0212 264 65 64

Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

1. Kullanıcıdan hangi kişisel bilgilerin toplandığı: Üyelik sistemi dahilinde, kullanıcılarımızdan ad-soyad, adres, telefon, e-posta adresi gibi tüm iletişim bilgileri istenmektedir. Bu bilgiler fatura düzenlenmesi ve siparişlerin müşterilere ulaştırılması için talep edilmektedir.

2. Bu bilgilerin şirket tarafından nasıl kullanılacağı: Bilgileriniz ödeme, hizmet karşılama amacı ile kullanılmaktadır. Bilgileriniz şirket bünyemizde, güvenli olarak korunmaktadır.

3. Şirketin verileri üçüncü taraf şirketlere nasıl aktardığı: Bilgileriniz tamamen kendi bünyemizde, hizmet verme ve müşteri özlük bilgileri amacı dahilinde talep edildiği için, üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz.

4. Bu bilgilerin nasıl değiştirileceği veya silineceği ya da nasıl kapsam dışında kalınacağı: Müşteri üyelik bilgilerinde değişiklik veya üyeliği silme işlemi ile birlikte, tüm bilgiler kullanıcının talebi ile gerçekleşmektedir.

5. Üyelik sistemin amacı: Üyelik sisteminde amaç, sadece siparişlerin tarafımıza ulaşmasıdır.

6. Web sitemizden yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.

7. Web sitemize girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin web sitemize ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, Nirvana SMS personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır. Nirvana SMS, sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır. Nirvana SMS bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Nirvana SMS'nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Nirvana SMS bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

8. Web sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web sitemizden link ile gidilecek diğer websitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Nirvana SMS sorumlu değildir.

9. Nirvana SMS, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların firmamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

10. Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Nirvana SMS'e aittir.

11. Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda firmamıza danışmakta tereddüt etmeyiniz.

12. Müşterilerimiz, satın almış olduğu paket üzerinden gönderim yapmamışsa, mevcut paket için geri ödeme alabilir, mevcut paketi farkını karşılayarak başka bir paket ile değiştirebilmektedir.

13. Web sitemize ve sistemimize üyelik hesabı açan tüm kullanıcılar bu maddeleri peşinen kabul etmiş sayılır.