7/24 Kesintisiz Hizmet Çalışma Saatleri: 08:00 - 20:00
Telefon 0212 264 65 64

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması

Nirvana SMS web sitesi (www.nirvanasms.com), Nirvana Sms İletişim Teknolojileri’ne aittir ve bu adresi ziyaret eden siz müşterilerimizin bilgi güvenliği Nirvana SMS için büyük önem taşır.

Nirvana SMS, kullanıcılar tarafından üyelik aşamasında sağlanan gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır olarak saklamayı taahhüt eder. Bu konuda gerekli tüm teknik, hukuki ve yönetimsel tedbirleri almayı ve üzerine düşen tüm özeni tam olarak göstermeyi işbu bildirimle taahhüt eder. Bilgileriniz 3. şahıslar ile asla paylaşılmayacaktır.

Nirvana SMS vasıtasıyla sunulan hizmetlerden yararlanan kullanıcıdan elde edilen bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı, işbu "Nirvana SMS GİZLİLİK POLİTİKASI VE KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI BİLDİRİMİ "nde belirtilen şartlara tabidir. Kullanıcı, Nirvana SMS’e ait bir platformu ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu “Gizlilik Politikası ve Kişisel Veri Korunması Bildirimi”nde belirtilen şartları kabul etmektedir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca kişisel veri; kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgiyi ifade etmektedir.

Kişisel veri, kimliği belirli veya belirlenebilir kişiye ilişkin ad, soyad, TC kimlik numarası, iletişim bilgileri gibi her türlü bilgiyi ifade etmektedir. Kişisel verileriniz; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”), 5809 Sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Kişisel Verileri Korunma Kurumu düzenlemeleri ve sair mevzuat hükümleri çerçevesinde işlenebilecek olup; ilgili mevzuat gereğince Şirketimiz kişisel verilerinizin hukuka aykırı olarak işlenmesini önleme, hukuka aykırı olarak erişilmesini önleme ve muhafazasını sağlama amacıyla, uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik tüm teknik ve idari tedbirleri almaktadır.

Nirvana SMS olarak sizden aldığımız bilgileri, taahhüt etmiş olduğumuz hizmetleri verebilmek için kullanmaktayız. Sizler hakkında kişisel olarak ayırt edici olan bilgileri ise pazarlama ve promosyon çalışmalarımızı güçlendirmek, site kullanımını istatiksel olarak analiz etmek, sunduğumuz içerik ve ürün sunumlarını geliştirmek ve site içeriğini ve düzenini size göre uyarlamak için kullanabiliriz. Bunu yapmaktaki amacımız sitemizin sizlerin ihtiyacına cevap verecek şekilde gelişmesini sağlamaktır. Kişisel olarak ayırt edici bilgileriniz, zaman zaman, sizin menfaatinize olduğuna inandığımız bilgileri(promosyon, kampanya) size göndermek için kullanılabilir. İdari konular ya da son haberler hakkında sizle iletişime geçmek için e-mail adresinizi veya mobil numaranızı kullanmaktayız.

Nirvana SMS hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

Alışverişlerde kullanılan kredi kartı bilgileri sunucularımızda tutulmaz. Alışveriş aşamaları sırasında internet tarayıcınızın sol üst köşesinde bulunan kilit resmi, bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıklandığında şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir. Nirvanasms.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.

Bilgilerinizin gizliliği bizim için çok önemli olmakla beraber, mevcut yasal ve teknik düzenlemeler nedeniyle bilgilerinizin bu metinde bahsedilen haller dışında hiçbir şekilde üçüncü taraflara açılmayacağını garanti edemiyoruz. Bunun dışında gerekli ya da uygun olduğuna inandığımız hallerde, bu bilgileri emniyet makamlarıyla da diğer idari makamlarla paylaşmak yetkimiz dahilindedir. Bu ifşa hiçbir şekilde ticari amaçlarla yapılamaz ya da ticari kullanım için Nirvana SMS'den istenemez. Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için bu gizlilik politikasını kabul etmiş olmak zorunludur ve burada bahsi geçen tüm koşullar sizler ve bizler için bağlayıcıdır.