7/24 Kesintisiz Hizmet Çalışma Saatleri: 08:00 - 20:00
Telefon 0212 264 65 64

Rehberinize Doğum Günlerinde Otomatik Mesaj Gönderin

Rehberinize Doğum Günlerinde Otomatik Mesaj Gönderin

Yorum Yazabilirsiniz

Mesajınız başarıyla iletişmiştir.

Toplu sms sistemleri ticari bir ürünün veya hizmetin pazarlanması, borç hatırlatma, toplantı faaliyetlerinin bilgileri, dernek faaliyetleri, vakıf hizmetleri, ödeme sistemleri gibi birçok farklı ihtiyaç için tercih edilmesinin yanı sıra kutlama mesajları için de birçok abone tarafından kullanılmaktadır.

Rehberinizde bulunan kişilere doğum günlerinde, özel günlerinin yıl dönümlerinde mesaj gönderdiğiniz zaman kendilerini iyi hissetmelerini sağlayabilir, kurumunuzun ve kendinizin onlar tarafından duyulan değerini arttırabilirsiniz. 

Rehberinizde bulunan kişilere doğum günlerinde toplu mesaj gönderimi yapabilmek için sistemimizde bulunan "Zamanlanmış Görevler" menüsünden planlamanızı yapabilirsiniz. Kişilerinizi numara ve doğum tarihi olarak sisteme eklediğiniz zaman kolay birkaç işlem ile rehberinize doğum günlerinde toplu mesaj gönderimi yapabilirsiniz.

Sistemde doğum günü görevini oluştururken görev durumunu “aktif”, gönderim türünü “rehber tarihine göre gönderi”, hedef kitle olarak rehberinizi seçebiliyorsunuz. Bu seçimleri yaptıktan sonra mesajın hangi gün, hangi saat gönderileceğiniz ayarlayıp mesajın istediğiniz saatte gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik doğum günü mesajınızı kendiniz yazabilir, istediğiniz içeriği belirleyebilirsiniz. Rehberinizdeki kişilerin ad soyadlarını da sisteme eklediyseniz, hitaplı sms gönderimi bile gerçekleştirebilirsiniz.

Bu işlemleri gerçekleştirirken herhangi bir aşamada takılırsanız müşteri temsilcisinden bütün işlemleri konusunda yardım alabilir rehberinize doğum günlerinde toplu mesaj gönderme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sidal İsmail

Sen aşkım

4 Ocak 2024 Perşembe 20:55:37

Babam

Bugün Koray' doğum günü. Hadi onunla vakit geçir.

1 Aralık 2023 Cuma 13:07:57

[url=https://hcialischeapc.com/]where to buy cialis online safely[/url]

17 Mart 2021 Çarşamba 18:53:10